Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Автономне опалення електричне UDEN-S


Наші клієнти заощаджують на обігріві до 60%!

Якою має бути сучасна система опалення? Вона створює в приміщенні дуже приємну комфортну атмосферу навіть у сильний мороз, при цьому займає мінімум місця і легко управляється. У кожній кімнаті — своя, індивідуальна температура, а від витрат на обігрів зовсім не страждає сімейний бюджет.

Втілити в життя цю ідею нескладно. Автономне електроопалення UDEN-S позбавлене недоліків традиційних обігрівачів і, працюючи всього 5-7 годин на добу, легко забезпечує потрібний температурний режим при мінімальних витратах електроенергії.

Системи інфрачервоного опалення UDEN-S:

 • Однакові за видатками, Але в 1,5 рази дешевше в установці, ніж газові котли, в 1,5 рази економічніше конвекторів, електрокотлів та калориферів і мінімум в 3 рази економічніше центрального опалення.
 • Мають приємну вартість, навіть на обігрівачі преміум-класу.
 • Дуже добре справляються з основним і додатковим обігрівом самих різних приміщень — від квартир, будинків та офісів до великих торгових центрів і бюджетних установ.
 • Складається виключно з природних матеріалів, не виділяє шкідливі речовини і абсолютно безпечні для вас і ваших дітей.
 • Мають відмінну гарантію — 5 років, тому що ми впевнені в своїй продукції.
  Дозволяють підібрати обігрівачі для будь-якого інтер’єру, навіть з самим немислимим дизайном.

Сертифікати якості на системи опалення

Всі обігрівачі UDEN-S сертифіковані в Україні, відповідають критеріям безпеки і дозволені МОЗ України для установки в дитячих дошкільних і медичних установах.

У 2013 році обігрівачі UDEN-S гідно пройшли випробування в «екстремальних» умовах європейської лабораторії міжнародного центру сертифікацій і отримали європейський сертифікат РЄ.

Cертификат соответствия Украины
Сертификат соответствия РФ
Cертификат соответствия Таможенного Союза
Cертификат соответствия Молдовы
 Заключение СЭС МОЗ Украины
Заключение СЭС МОЗ Украины
 Заключение СЭС МОЗ Украины
Заключение СЭС МОЗ Украины
Certificate of conformity СЕ
Certificate of conformity СЕ
Certificate of conformity СЕ
Certificate of conformity СЕ

Переваги опалення UDEN-S

Яка система опалення ви б, не замислюючись, вибрав собі? З упевненістю поставили б в дитячій? Друзям порадили? З гордістю показали колегам? Яким параметрам повинні володіти системою опалення, щоб вона влаштувала все і кожен?

Ми провели опитування населення і вивчив думку експертів в цій галузі. І були вражені: відповіді не просто повністю збіглися — вони в точності повторюють бачення ідеальної системи опалення нашими фахівцями.

Отже, опалення бути має Зручним. UDEN-S:

 • Дуже легкий і швидкий монтаж / демонтаж — в приміщення площею 60 м2 система встановлюється не більше, ніж за один робочий день. При цьому ваш ремонт не постраждає, чи не буде видимих ​​пошкоджень інтер’єру. Монтаж можна робити поетапно, що особливо зручно на великих об’єктах або коли ви для початку хочете переконатися в ефективності обігрівачів.
 • Управління системи повністю автоматизована і максимально проста, в кожній кімнаті встановлюється індивідуальна температура — забудьте про задусі в одній кімнаті і холодні підлоги — в іншому.
  З системами опалення UDEN-S вам не доведеться турбуватися про додаткові площах для котельні і вентиляційному обладнанні — вони просто не потрібні.
 • Тепло відчувається вже з перших хвилин роботи, кімнати нагріваються швидко, адже вам не треба чекати, поки прогріється повітря у всьому приміщенні. Також обігрівачі UDEN-S прекрасно зарекомендували себе в якості додаткового або локального обігріву.

Опалення обов’язково повинен бути Доступне і економічне. UDEN-S:

 • Ви відчутно (1.5-2 рази в) заощадить на установці опалення, тому що немає витрат на котел, теплоносій, щорічний дороге обслуговування. Також буде приємно здивовані ціни, адже вони при ряді переваг на 10% нижче, ніж у конкурентів з аналогічними показниками продукції.
 • Спочатку необхідна розрахункова потужність системи опалення UDEN-S в 1,5-2 рази менше, ніж конвекционной. Вся система в середньому працює всього лише 5-7 годин на добу.
 • В експлуатації обігрівачі UDEN-S економічніше інших систем опалення до 60%.

Нам важливо, щоб опалення було Екологічним. UDEN-S:

 • Все обладнання виготовлено виключно з екологічно чистих природних матеріалів. На відміну від конвекційних систем UDEN-S НЕ висушує повітря, не виділяє продуктів горіння, не створює в приміщенні циркуляції пилу, усуває вогкість і цвіль. Вам не доведеться турбуватися про здоров’я — своєму своїх і близьких.

Ви виберете систему опалення, яка Надійна і безпечна. UDEN-S:

 • Система пожежобезпечна (є висновок ГДПБ МНС України), її можна надовго залишати без нагляду.
 • Інфрачервоне тепло абсолютно нешкідливо, обладнання сертифіковане і рекомендовано МОЗ України для дитячих, дошкільних та лікувальних закладів.
 • Гарантія виробника — 5 років, ресурс безперервної експлуатації — 25 років — ви не викинете на звалище обігрівачі після одного-двох опалювальних сезонів.

Нам хочеться, щоб система плюс до всього було Стильне і сучасним. UDEN-S:

 • Все тоненькі обігрівачі, елегантні, доступні в різних кольорах і відтінках. З UDEN-S ви легко підберете обігрівачі під будь-який стиль інтер’єру — від строгого мінімалізму і хай-тека до дорогої класики та інтер’єрів в стилі ампір.
  Зверніться до нас за вказаними контактами. Ми відповімо на всі ваші запитання і компетентно допоможемо прийняти рішення, про яке ви не пошкодуєте.

Постскриптум А ПОТІМ …

Уявіть, увійшовши в будинок з пронизливого тіло холоду після важкого, напруженого робочого дня, ви сядете на диван з чашкою кави або чаю і розслабитеся в приємній, теплій атмосфері. В офісі працівники перестануть думати про тепле ковдрі. А молоді мами з радістю позбудеться від хвилювання за свої малюк, яким так подобається грати на підлозі босий.

Представники прекрасної половини людства нарешті втілять мрії про цілісну картину свого інтер’єру, де врахована кожна деталь. І побачать обігрівачі як стильні і незамінні елементи інтер’єру, родзинку будь-якого приміщення.

Система опалення UDEN-S, зробить ваш бізнес успішнішим — будь-то магазин, офісне приміщення, банк або ресторан. Адже це важлива деталь загального дизайну, яка як частина фірмового стилю та іміджу компанії теж має свою цінність.

 

0

Your Cart