Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Експлуатація та гарантія

ДОРОГІ клієнти!

Нам дуже приємно, що серед продукції багатьох фірм, що працюють на ринку опалення, ви віддали перевагу торговій марці UDEN-S. Ми щиро зацікавлені в тому, щоб опалювальна система приносила вам тільки радість, створювала у вашому домі тепло і затишок.

Ось лише кілька порад, слідуючи яким, ви отримаєте найкращий результат.

 • Опалення на основі теплих панелей і теплого плінтуса UDEN-S — це система променистого опалення, основний принцип дії якого полягає в Темперування (обігріві поверхонь). Подібно сонячним променям або теплового випромінювання від російської печі, каміна, опалювальна система в першу чергу обігріває стіни приміщення, все що знаходяться в ньому предмети, а вони віддають тепло повітрю.
 • Тому, дорогі споживачі, загострюємо вашу увагу на те, що перші 7-10 днів експлуатації опалювальна система буде прогрівати і, при необхідності, висушувати конструкції вашого приміщення. В цей час витрата електричної енергії, поки система не вийде на нормальний режим роботи, буде перевищувати розрахункові показники.
  Рекомендуємо вмикати опалення при першому ж похолоданні.
 • Щоб досягти максимальної економії та комфорту, важливо не допускати охолодження стін і надалі, адже на їх обігрів буде використовуватися додаткова енергія. Найбільш економний режим роботи системи — це безперервне підтримування заданої температури.
 • Оптимальною вважається температура 20 ° С, збільшення / зниження температури на 1 ° C призводить до збільшення / зниження споживання електроенергії на 5-7%.
  Якщо температура в приміщенні вище тієї, яка виставлена ​​на терморегулятор, система опалення включатися не буде.
 • Під час роботи іноді з’являється легке потріскування металевого корпусу обігрівача. Це пов’язано з розширенням / стисненням металу при нагріванні / охолодженні і ніяк не позначається на ефективності та безпеки опалювального обладнання.
 • Прилади розраховані на роботу в діапазоні напруги вольт 215-240. При заниженому напрузі в мережі потрібно стабілізатор напруги. За якість електроенергії в мережі несе відповідальність Енергопередаюча організація.
  Витрати по оплаті за електроопалення безпосередньо залежать від теплоізоляції приміщення. Не чекайте холодів, щоб побачити прогалини в теплоізоляції вашого приміщення. Розв’яжіть цю проблему в теплу пору року. Щілина в вікні величиною в сірник дає втрати до 30 кубічних метрів нагрітого повітря в годину. Не дозволяйте своєму опалення обігрівати вулицю.
 • Гарантійний термін на обігрівачі UDEN-S — 5 років з моменту продажу. Протягом гарантійного терміну ремонт або заміна обладнання виконується за рахунок підприємства-виготовлювача. Для цього необхідно звернутися в точці продажу (до дилера) UDEN-S або безпосередньо в торговому домі UDEN-S (якщо ви купували обладнання безпосередньо на завод).
 • При порушенні правил зберігання, установки, експлуатації обладнання UDEN-S, претензії покупця не приймаються. Пошкодження обігрівача через невиконання вимог, описаних в технічному паспорті продукції, виключає можливість безкоштовного гарантійного обслуговування.

 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • користуватися обладнанням UDEN-S без заземлення;
 • користуватися обладнанням UDEN-S зі знятими муфтами і заглушки;
 • обігрівачі впритул до розеток і вимикачів;
 • поблизу обладнання горючі і легкозаймисті розчини і рідини;
 • обігрівачі в місцях, де можливе попадання прямих струменів води на прилад, в приміщеннях з хімічно активним середовищем, яка руйнує метали і ізоляцію;
 • або робити вологе протирання працюючого обладнання UDEN-S, сушити на ньому білизну, одяг тощо;
  накривати обладнання, щоб уникнути його перегріву;
 • зміни в конструкцію виробу, здійснювати його самостійну фарбування і ремонт;
 • меблі, побутову радіо-, теле- і комп’ютерну техніку ближче, ніж 250 мм від моделей Уден-200, -150, -100 і ближче, ніж 500 мм від моделей Уден-700, -500, -500К, -500Д, — 300, -250, щоб не створювати перешкод для вільної циркуляції повітря;
 • обігрівачів дітьми і людьми зі зниженими фізичними, психічними чи розумовими здібностями і людьми з відсутністю у них досвіду або знань, якщо вони не знаходяться під контролем або НЕ проінструктовані про використання приладу особою, відповідальною за їх безпеку. Слідкуйте за дітьми і домашніми тваринами, не дозволяйте їм гратися з пристроєм!
0

Your Cart