Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Електрогенератори

Сучасна людина вже не зможе уявити своє життя без електроенергії. Століття технічного прогресу подарувало нам безліч видів побутової техніки, професійних інструментів і електроприладів які набагато нам спростили життя, зробили його захоплюючим і комфортним. У ті моменти коли електроенергія відсутня життя завмирає … Ось тут на допомогу і приходять електрогенератори.

Паливні електрогенератори виробляють електроенергію за принципом спалювання горючих матеріалів в двигунах внутрішнього згоряння і подальшої трансформації отриманої при цьому енергії в електричний струм. За своєю конструкцією електрогенератори складаються з комплексу агрегатів, які монтуються на єдину раму, і складаються з двигуна і генератора. За типом згенерованого на виході струму генератори діляться між собою на однофазні та трифазні. По виду використовуваного палива все електрогенератори можна розділити на бензинові, дизельні і газові генератори. За цільовим призначенням модельний ряд поповнюють зварювальні силові агрегати.

Електрогенератори BlueSun бензинові на двигунах Honda

Бензиновий генератор вигідно виділяється на фоні інших типів генераторів своєю компактністю і порівняно малою вартістю. Низький рівень шумів і високі екологічні показники зробили даний тип електрогенераторів дуже затребуваним джерелом резервного живлення для госпіталів, дитячих садків і продовольчих магазинів. Вони відмінно підходять для експлуатації в заміських будинках або на дачах, здатні продовжувати роботу при зниженні температури до — 30 ° C. Моторесурс, яким володіють бензинові електрогенератори, становить в середньому від 1000 до 2500 мотогодин, максимальна здатність безперервної роботи від 6 до 12 годин.

Електрогенератори BlueSun дизельні на двигунах Kama

Дизельний генератор це електростанція, яка використовує дизельне паливо і оснащена для цього відповідним двигуном. Хоча в порівнянні з бензиновими електрогенераторами дизельні коштують трохи дорожче, але це цілком окупається тривалістю їх роботи і доступністю необхідного палива практично в будь-якому географічному регіоні. Це чудові основні джерела електроенергії. Гарантований термін експлуатації «дизеля» майже в 2 рази довше, ніж у інших видів генераторів. Варто помітити, що дизельні електрогенератори дуже економічні — завдяки високому рівню генерації тепла при використанні солярки, витрата споживаного палива на 30 — 40% нижче, ніж, наприклад, у генераторів на бензині.

Електрогенератори BlueSun трьохфазні зварювальні

Зварювальний генератор прекрасно об’єднує в собі дві необхідні для професійного використання функції — відмінно справляється з роботою в якості міні електростанції і служить незамінним обладнанням для електрозварювання. Зварювальні генератори допомагають отримати електричний струм з максимально точними показниками характеристик, що дозволяє проводити ручне дугове зварювання. У тому випадку, якщо в якості приводу, що обертає якір генератора, використовують двигун внутрішнього згоряння, то такий механізм має назву — зварювальний агрегат. Зварювальна електростанція за своїм призначенням це генератор постійного струму, що забезпечує стабільне горіння дуги зварювання, яке відбувається в результаті зміни магнітних потоків мікрочастинок в генераторі електромагнітних систем.

0

Your Cart