Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Обігрівачі ENSA

Переваги керамічних електропанелі ENSA:

 • Електричні обігрівачі Ensa абсолютно пожежобезпечні і їх можна сміливо залишати без нагляду на тривалий час.
  Дуже великий плюс такої електричне опалення є його абсолютної екологічністю і безпеки для здоров’я. Воно рекомендовано для установки в дитячих і лікувальних установах.
 • Зовнішній вигляд обігрівачів дуже стильний, відмінно вписується в будь-який інтер’єр.
 • Дуже важливий показник ідеального опалювального обладнання на сьогодні — економічність. Якщо встановлювати наші обігрівачі в новому будинку і використовувати їх в якості основного джерела тепла, то економія виходить досить істотний. Не потрібно буде витрачатися на покупку котел, труби, послуги зварника і постійне обслуговування системи.
 • Необхідна потужність для роботи інфрачервоних електричних обігрівачів набагато менше, ніж у конвекційних пристроїв.
 • У всіх будівельних матеріалах для стінних перегородок є мікропори, в яких замерзає волога. Від цього стіни стають не тільки холодніше, але і руйнуються швидше. Наші обігрівачі якісно прогрівають зовнішні стіни, зберігаючи тим самим їх цілісність і довголіття.
 • Для установки нашого обладнання не будуть потрібні послуги спеціалізованих компаній. Все можна встановити самостійно без зайвих витрат. До того ж не потрібно буде псувати стіни.
 • Для кожної кімнати можна вибрати свій температурний режим.
 • Дуже важливо, що для електроопалення не потрібно виділяти окремі площі і приміщення для установки приладів управління та котлів.
 • Відчуття тепла з’являється відразу ж після включення приладів, можна відразу ж насолоджуватися повним комфортом.

Екологічність керамічних електропанелі ENSA:

Всі деталі, з яких створено керамічних електропанелі є екологічно безпечною ENSA. Керамічні електропанелі ENSA безпечний спосіб опалює приміщення, при цьому не виділяючи сторонні запахи або небезпечний хімічні сполуки. При роботі електропанелі ENSA не шумить, кисень в кімнаті не спалюється, повітря не висушується. Керамічні електропанелі ENSA абсолютно беззвучні і не заподіє Вам ні найменший дискомфорт. Всі наші обігрівачі виготовлені виключно з екологічно чистих матеріалів. На відміну від традиційних систем опалення вони не сушить повітря, не виділяє продукти згоряння, не створює в приміщенні циркуляції пилу, перешкоджає появі вогкості і цвіль.

Панельні обігрівачі

Екологічні та ефективні інфачервоні панельні обігрівачі, що дозволяють економити до 40% електроенергії. Сумісний тип обігріву: інфрачервоний + конвективний

Вентилятори та туманоутворення

Потужні вуличні вентилятори з функцією зволоження. Стаціонарні системи туманоутворення для ресторанів, терас, теплиць та місць де потребується зволоження та охолодження повітря

Москітні пастки

Москітні пастки для відлову комарів за допомогою тепла, ультрафіолету та вуглекислоти. Підходить для вуличного використання на площу до 100м²

0

Your Cart