Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Переваги опалення UDEN-S

Яка система опалення ви б, не замислюючись, вибрав собі? З упевненістю поставили б в дитячій? Друзям порадили? З гордістю показали колегам? Яким параметрам повинні володіти системою опалення, щоб вона влаштувала все і кожен?

Ми провели опитування населення і вивчив думку експертів в цій галузі. І були вражені: відповіді не просто повністю збіглися — вони в точності повторюють бачення ідеальної системи опалення нашими фахівцями.

Отже, опалення бути має Зручним. UDEN-S:

 • Дуже легкий і швидкий монтаж / демонтаж — в приміщення площею 60 м2 система встановлюється не більше, ніж за один робочий день. При цьому ваш ремонт не постраждає, чи не буде видимих ​​пошкоджень інтер’єру. Монтаж можна робити поетапно, що особливо зручно на великих об’єктах або коли ви для початку хочете переконатися в ефективності обігрівачів.
 • Управління системи повністю автоматизована і максимально проста, в кожній кімнаті встановлюється індивідуальна температура — забудьте про задусі в одній кімнаті і холодні підлоги — в іншому.
  З системами опалення UDEN-S вам не доведеться турбуватися про додаткові площах для котельні і вентиляційному обладнанні — вони просто не потрібні.
 • Тепло відчувається вже з перших хвилин роботи, кімнати нагріваються швидко, адже вам не треба чекати, поки прогріється повітря у всьому приміщенні. Також обігрівачі UDEN-S прекрасно зарекомендували себе в якості додаткового або локального обігріву.

 

Опалення обов’язково повинен бути Доступне і економічне. UDEN-S:

 • Ви відчутно (1.5-2 рази в) заощадить на установці опалення, тому що немає витрат на котел, теплоносій, щорічний дороге обслуговування. Також буде приємно здивовані ціни, адже вони при ряді переваг на 10% нижче, ніж у конкурентів з аналогічними показниками продукції.
 • Спочатку необхідна розрахункова потужність системи опалення UDEN-S в 1,5-2 рази менше, ніж конвекционной. Вся система в середньому працює всього лише 5-7 годин на добу.
 • В експлуатації обігрівачі UDEN-S економічніше інших систем опалення до 60%.

Нам важливо, щоб опалення було Екологічним. UDEN-S:

 • Все обладнання виготовлено виключно з екологічно чистих природних матеріалів. На відміну від конвекційних систем UDEN-S НЕ висушує повітря, не виділяє продуктів горіння, не створює в приміщенні циркуляції пилу, усуває вогкість і цвіль. Вам не доведеться турбуватися про здоров’я — своєму своїх і близьких.

Ви виберете систему опалення, яка Надійна і безпечна. UDEN-S:

 • Система пожежобезпечна (є висновок ГДПБ МНС України), її можна надовго залишати без нагляду.
 • Інфрачервоне тепло абсолютно нешкідливо, обладнання сертифіковане і рекомендовано МОЗ України для дитячих, дошкільних та лікувальних закладів.
 • Гарантія виробника — 5 років, ресурс безперервної експлуатації — 25 років — ви не викинете на звалище обігрівачі після одного-двох опалювальних сезонів.

Нам хочеться, щоб система плюс до всього було Стильне і сучасним. UDEN-S:

 • Все тоненькі обігрівачі, елегантні, доступні в різних кольорах і відтінках. З UDEN-S ви легко підберете обігрівачі під будь-який стиль інтер’єру — від строгого мінімалізму і хай-тека до дорогої класики та інтер’єрів в стилі ампір.
  Зверніться до нас за вказаними контактами. Ми відповімо на всі ваші запитання і компетентно допоможемо прийняти рішення, про яке ви не пошкодуєте.

Постскриптум А ПОТІМ …

Уявіть, увійшовши в будинок з пронизливого тіло холоду після важкого, напруженого робочого дня, ви сядете на диван з чашкою кави або чаю і розслабитеся в приємній, теплій атмосфері. В офісі працівники перестануть думати про тепле ковдрі. А молоді мами з радістю позбудеться від хвилювання за свої малюк, яким так подобається грати на підлозі босий.

Представники прекрасної половини людства нарешті втілять мрії про цілісну картину свого інтер’єру, де врахована кожна деталь. І побачать обігрівачі як стильні і незамінні елементи інтер’єру, родзинку будь-якого приміщення.

Система опалення UDEN-S, зробить ваш бізнес успішнішим — будь-то магазин, офісне приміщення, банк або ресторан. Адже це важлива деталь загального дизайну, яка як частина фірмового стилю та іміджу компанії теж має свою цінність.

0

Your Cart