Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Про компанію

Енергію потрібно використовувати ефективно і наша компанія вже не один рік успішно доводить справедливість цього твердження. Великий практичний досвід і застосування новітніх інженерних розробок дозволяють нам швидко і якісно підібрати та реалізувати за ціною завода-виробника, а за необхідності і встановити сонячні електростанції, геліосистеми будь-якої складності, вітрогенератори, теплові насоси, різноманітні системи вентиляції та обігріву.
Наша компанія є офіційним дилером заводів-виробників продукції, яку ми продаємо, тому у нас заводські ціни на всі товари!!!

Наші фахівці здійснюють підбір та продаж вентиляційного, насосного та кліматичного обладнання, повноцінно інтегруючи його в систему водо та енергозабезпечення об’єкта.

Ми здійснюємо продаж обігрівачів всіх видів для опалення житлових та промислових будівель, обігріву теплиць, гарячого водопостачання та підігріву басейнів, а також високопродуктивних колекторів та мережевих і автономних сонячних систем для обслуговування житлових і промислових об’єктів.

Завдання, які ми вирішуємо:

  • Індивідуальний підбір та продаж за заводськими цінами ефективного обладнання для забезпечення автономності об’єкта або економії енергоресурсів.
  • Розрахунок необхідних потужностей, вартості обладнання та монтажу, окупності системи.
  • Грамотний і оперативний підбір фахівців для здійснення монтажу системи, запуску і налагодження.
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.

Надайте нам виконання робіт з підбору та продажу обладнання, а за необхідності і налаштування та підключення вашої системи і ми забезпечимо Вам якісний результат!

0

Your Cart