Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Промислові вентилятори — надійність очищення повітряних потоків

Промислові вентилятори - надійне очищення повітряних потоків   Вентилятор — обертальна лопаткова машина, що збільшує питому енергію повітря або інших газів, викликає безперервний їх потік. Промисловим вентилятором називають машину для подачі повітря. В ході роботи вентилятор переміщує повітря по повітряним трубам в системах вентиляції або здійснює пряму передачу повітря в приміщенні.

Області застосування промислових вентиляторів великі. У промисловості застосовують, зокрема, для провітрювання приміщень, підтримання (створення) рудникової (шахтної) атмосфери, очищення повітря в приміщеннях та на шахтах і застійних зонах кар`єрів, для створення штучної тяги в топках котлів, для створення потоку газу (повітря) в технологічних апаратах, пневмотранспортних установках тощо. За допомогою промислових вентиляторів створюють повітряну завісу. Також дані вентилятори застосовують при різних технологічних процесах.

За своїм значенням вентиляційні установки можуть бути приточними, витяжними і приточно-витяжною. Для подачі свіжого і чистого повітря служить припливна вентиляція, яка крім того може очищати, охолоджувати і підігрівати повітря. Для видалення відпрацьованого повітря використовується витяжна вентиляція, яка частіше використовується на кухні і в дуже забруднених місцях таких, наприклад, як цех з шкідливим виробництвом. І та і інша установки можуть застосовуватися незалежно один від одного. Але найчастіше і в побуті, і в промисловості використовується припливно витяжна вентиляція.

Існує кілька видів вентиляторів. Одним з популярних промислових вентиляторів є радіальний вентилятор, який складається з лопатки колеса в спіральному кожусі. Повітря при обертанні робочого колеса потрапляє в канали, які розташовані між лопатками, ну а відцентрова сила, яка виникає, переміщує повітря в спіральному кожусі, а потім направляє в випускний отвір.

Інший не менш важливий промисловий вентилятор називається осьовий. Він набагато простіше, ніж радіальний, але при цьому ККД набагато вище. В процесі роботи повітряний потік два рази проходить через обертові грати лопаток колеса, що забезпечує надійне очищення повітря.

Компанія Крамакс Україна реалізує сучасні та надійні промислові та побутові системи вентиляції за цінами заводу-виробника! Вам залишається тільки визначитися.

 

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*


0

Your Cart