Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Сонячна енергія для будинку

Якщо Вам набридли часті перебої електрики в Вашому приватному будинку, на дачі або зовсім немає лінії електропередач, вихід є! Сонячні батареї допоможуть Вам вирішити ці проблеми і зроблять перебування часу у Вашому домі комфортнішим.

Встановивши сонячну станцію, Ви зможете:

  •  вирішити проблему підключення до електромереж;
  •  зменшити споживання електроенергії;
  •  додати відсутні електричні потужності.

Сонячна батарея — відмінний спосіб економії вашого бюджету там, де немає ліній електропостачання або потрібне резервне джерело живлення. Використовуючи безкоштовну сонячну енергію, Ви більше не будете платити за електрику і вести комунікації до будинку.

Ми пропонуємо Вам товари для комплектації сонячних електростанцій на основі фотоперетворюючих сонячних батарей. Станції можуть бути як малими (приватними), так і комерційними (середньої і великої потужності).

Фото готових робіт

 

Ви зменшите витрати на електроенергію від мережі або зможете зовсім відмовитися від неї. Зробите внесок в захист екології. Сонячна батарея — це пристрій, який призначений для перетворення сонячного випромінювання в електроенергію, на відміну від сонячного колектора, який призначений для гарячого водопостачання, підігріву басейну, опалення, або пеллетного котла, який призначений для опалення.

Сонячні панелі Bluesun

Монтаж сонячних батарей

Монтаж сонячних батарей повинен виконуватися досвідченими фахівцями. Чи не правильне підключення може вивести до поломки сонячних батарей. Встановити сонячні батареї в кріплення може кожен, а зробити правильне підключення, настройку і гарантувати заявлений термін служби обладнання можуть тільки професіонали, благо вони у нас є.

Монтажу сонячних батарей і його ціна — становить 10 -15% від вартості обладнання. Чим більше обсяг — тим менший відсоток.

Сонячна батарея для дому сьогодні не рідкість і щоб купити її — вам достатньо зателефонувати нам, або порадувати своїм візитом співробітників нашого офісу.

Сонячні панелі BLUESUN спроектовані таким чином, що повний комплекс їх установки відбувається швидко і легко. Вам не доведеться переплачувати зайві гроші за сервіс, як у більш складних систем.

Що ви виграєте, якщо виберете сонячні панелі BLUESUN

Більше ПОТУЖНІСТЬ при тих же РОЗМІРАХ і тієї ж ЦІНОЮ за рахунок унікальної запатентованої технології полікристалів

Завдяки тому, що сонячні панелі BLUESUN при тих же розмірах видають більше потужність, ви можете економити значні площі під вашу електростанцію або, навпаки, при тій же території отримувати більше електрики. А за рахунок унікальної технології полікристалів, розробленої і запатентованої компанією BLUESUN, ви маєте можливість купувати ці більш потужні сонячні панелі за ціною звичайних.

Гарантія 25 РОКІВ від виробника

  • Сонячні панелі BLUESUN призначені для промислового застосування
  • Зберігають високу вихідну потужність і ефективність протягом десятків років роботи
  • Спеціальне захисне покриття знижує втрати потужності від бруду, пилу і відблисків світла.
  • Зберігають високу продуктивність в умовах низької та середньої освітленості
  • Витримують навантаження вітру до 2400Ра і навантаження снігу до 5400Ра
  • Витримують середу з високим вмістом солі і аміаку

Комерційна пропозиція

Ми є офіційним дилером компанії  «БЛУСАН УКРАЇНА» — представника завода виробника в Україні.

Bluesun Solar є комплексним виробником сонячних панелей з 12-річним досвідом роботи. Компанія представлена ​​в 51 країнах світу. Найбільші проекти компанією Bluesun Solar були реалізовані в Канаді — 3 МВт, Південній Африці — 2 МВт, Еквадорі — 1,2 МВт. За результатами роботи 2016 року компанія Bluesun Solar виготовила понад 600 МВт продукції. Наші переваги: ​​ Єдина роздрібна ціна по всій Україні  Впровадження акцій на постійній основі  Перенаправлення роздрібних клієнтів безпосередньо до регіонального дилера  Працюємо як з платниками ПДВ, так і з компаніями на спрощеній ситсемі оподаткування та з фізичними особами. Запрошуємо Вас до проведення переговорів щодо умов подальшої взаємовигідної співпраці.

 

 

0

Your Cart