Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Теплий плінтус

Широкі можливості витончених форм

Теплий плінтус UDEN-S — це металокерамічні енергозберігаючі обігрівачі для автономної (індивідуальної) системи опалення.

Зовні вони схожі на звичайний плінтус висотою 13 см, монтуються переважно по зовнішній (як правило, холодної) стіні, по периметру приміщення над існуючим плінтусом або замість нього. Необхідна потужність набирається з нагрівальних модулів різної довжини.

Ви заощадите час на монтажі, адже наш теплий плінтус дуже швидко встановлюється: всі елементи легко монтуються, з’єднуючись між собою, і через терморегулятор підключаються до електромережі.

Теплі стіни — комфорт і енергозбереження

Унікальність електричного теплого плінтуса — в його способі прямого (інфрачервоного) обігріву приміщень. Встановлений вздовж нижнього краю зовнішньої стіни, він безпосередньо прогріває (Темперуючі) цю холодну поверхню. Тепле повітря «прилипає» до стін приміщення і повільно піднімається уздовж них, віддаючи своє тепло і створюючи свого роду теплову завісу, яка не дозволяє холоду потрапляти в приміщення. Прогріті стіни позбавляються від надмірної вологи, менше проводять тепла назовні (істотно збільшується їх теплосберегающая здатність) і самі починають випромінювати тепло.

Принцип роботи інфрачервоного плінтуса UDEN-S

скачать каталог дизайн-радиаторов Скачати каталог інфрачервоних обігрівачів UDEN-S

колір: білий або будь-який інший з каталогу під замовлення.

Гарантія 5 років

0

Your Cart