Russian Russian Ukrainian Ukrainian

UDEN дизайнерські обігрівачі-S з малюнками ручної роботи

Поєднання економного опалення та ексклюзивної художньої роботи

Енергозберігаючі металокерамічні дизайн-обігрівачі — це вже не просто джерела обігріву, але і цікаві декоративні елементи інтер’єру, які роблять будь-яку кімнату яскравіше і виразніше. Активно поєднуючи їх між собою, можна легко домогтися потрібних колірних акцентів.

Дизайн-обігрівачі UDEN-S в інтер’єрі

   

 

Кожен малюнок на такому обігрівачі — це авторська ручна робота. Зараз в каталозі близько 180 моделей в більш ніж 100 кольорах і відтінках, асортимент постійно розширюється. Ви знайдете безліч актуальних і модних забарвлень, малюнків під будь-який інтер’єр. А також за допомогою дизайнера можете розробити «свій» ексклюзивний обігрівач: нанести улюблений малюнок, візерунок, логотип вашої компанії і т.п.

Використовуй дизайн-обігрівачі в дитячих кімнатах і спальнях, ванні, готельних холах, офісах, кабінетах, салонах і будь-якому іншому приміщенні з претензією на виразний декор.

 

Виберіть потрібну модель дизайн-UDEN-обігрівача S в нашому каталозі

 

скачать каталог дизайн-радиаторов   Завантажити каталог інфрачервоних обогревалей UDEN-S,

Якщо вам сподобався якийсь обігрівач, але ви бачите його в інших колірних поєднаннях, запропонуйте свій варіант з відтінків, представлених в каталозі.

Замовлення кольору, якого немає в каталозі обогрвателей UDEN-S, обмовляється індивідуально. Весь асортимент фарб представлений в каталозі RAL Класичний нижче.

UDEN-S-таблиця кольорів RAL Classic

 

скачать каталог цветов RAL Classic   Скачати таблицю кольорів RAL

RAL Класичний Використовуйте каталог квітів для вибору необхідного вам відтінку фарби.

Каталог призначений для перегляду на моніторі комп’ютера, але не для друку!
Увага! Кольори на екрані монітора можуть значно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору. Дана таблиця не може служити повноцінним онлайн-каталогом та надана в ознайомлювальних цілях.

0

Your Cart