Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Вентиляція VENTUS

   Ціни завода-виробника!!!  Вентиляція VENTUS — це свіже повітря, комфортна температура і відсутність вологи в приміщенні, буде це квартира, будинок, офіс або промисловий цех; умови, необхідні кожному з нас. Підтримуючи якісну, правильну циркуляцію повітря, ми не тільки захистимо свій простір від появи грибка, бактерій, неприємного запаху і цвілі, а й забезпечимо собі гарне самопочуття. Все це можливо завдяки вентиляції.

Щоб вентиляція виконувалася ефективно і виправдала витрати на свою установку, потрібно вибирати гідне за якістю обладнання. Але ми розуміємо, що тільки якості недостатньо, і тому наш інтернет магазин пропонує Вам широкий вибір вентиляційного устаткування, що поєднує в собі надійність, компактність, різноманітність форм і дизайну, ціна якого — вигідна і доступна.

вентиляція Ventus

Купуючи вентилятори VENTUS для свого приміщення, Ви забезпечуєте довговічну, продуктивну, комфортну, ефективну і економічну вентиляцію з мінімальним рівнем шуму. Замовити вентилятори для ванної кімнати, для кухні або житлових кімнат, а також купити промисловий вентилятор в містах Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава та і по всій території України разом з супутнім обладнанням Ви можете з доставкою — на відділення поштової служби або безпосередньо до дверей кур’єром. Придбання обладнання VENTUS у офіційного дилера компанії «Крамакс Україна» — це завжди швидко, зручно і вигідно по всій території України!

Припливно-витяжна вентиляція промислових об’єктів

Механічна вентиляція забезпечує необхідний приплив свіжого повітря, якісну його очищення, а також підтримку в приміщенні заданої температури і рівня вологості. Крім того, витяжний обладнання видаляє з приміщень відпрацьоване повітря, а також газоповітряну суміш від технологічного обладнання.

Припливна частина системи повітрообміну складається з повітрозабірних пристроїв, припливної установки, розподільників повітря, мережі повітропроводів певного при проектуванні перетину, а також апаратури для підтримки заданої температури і рівня вологості. Крім того, система комплектується шумопоглиначів, які забезпечують тишу в приміщенні.
Витяжна частина вентиляції видаляє з будівлі забруднене повітря і викидає його в атмосферу, пропустивши його, при необхідності, попередньо через очисні фільтри.

Вентиляційні системи подібної конфігурації дозволяють встановити в приміщенні режим інтенсивного переміщення великих повітряних мас, які не влаштовуючи при цьому протягів.

Потужні вентиляційні системи для промислової вентиляції проектуються з урахуванням їх індивідуальних особливостей: високих температур, загазованості, запиленості або підвищеної вологості. Такі системи індивідуально комплектуються спеціальним обладнанням (зволожувачі, осушувачі, додаткові прилади по очищенню повітря), що забезпечує ефективне очищення або підтримання вологості повітря в робочому приміщенні.

Візьмемо, наприклад, вентиляцію автосалонів, СТО і паркінгів, як промислових об’єктів. По-перше, необхідно асимілювати вихлопні гази автомобілів до допустимого з безпеки рівня; по-друге, ці приміщення є пожежо-вибухонебезпечними і повинні відповідно розраховуватися і обладнуватися системами димовидалення, вибухозахищеними і огнезадерживающими клапанами і тамбур-шлюзами, що забезпечують відкриття воріт (для підземних паркінгів). Крім цього необхідно забезпечити нормований рівень шуму.

Комплектуючі для монтажу вентиляції Ventus


Які види комплектуючих використовуються монтажниками при монтажі системи вентиляції? По-перше це повітроводи та фасонні елементи виготовлені з оцинкованої сталі. По-друге це гнучкі гофровані повітроводи для використання в тих місцях, в яких застосування сталевих повітропроводів неможливо або недоцільно. Крім цього застосовуються інші комплектуючі та витратні матеріали: перфорована стрічка, ізоляційні матеріали, армована клейка стрічка та інше.

 

Що необхідно знати замовнику системи вентиляції Вентус?

Вкрай важливо здійснити монтаж повітропроводів в повно відповідно до прив’язками заданими в кресленні. Також в уникненні просочування неприємних запахів з повітропроводів і втрати витрати повітря, необхідно герметично за ізолювати всі без винятку стики. Важливо розуміти, що при неправильному монтажі вентиляційного устаткування можливе виникнення додаткового небажаного шуму.

Очищення повітря

Також, на виробничих об’єктах часто застосовуються системи аспірації повітря, для очищення повітря від різного виду забруднень.

Системи очищення повітря, які були раніше, (циклони, скрубери і т.п.) не дозволяли використовувати повітря після них для рециркуляції. Використовуючи рециркуляцию очищеного повітря після сучасних мішечних фільтрів, повертаючи вже використане повітря назад в цеху підприємства значно знижуються витрати на його підготовку. Енерговитрати на підігрів повітря в десятки разів перевищують вартість очищення повітря і переміщення його назад в цех.

Великі підприємства, що мають у своєму складі велику кількість аспіраційних систем, вже давно відчули економію від рециркуляції аспіраційного повітря. Малі підприємства, через відносно невеликого обсягу аспіраційних систем і помірною, раніше, вартості енергоресурсів, ще якось мирилися з експлуатаційними витратами на систему аспірації. Зростають витрати на енергоресурси. Прогнозоване потепління влітку і зниження мінімальної температури розрахункової п’ятиденки взимку призводить до необхідності реконструкції систем опалення через недостатню потужність цих систем. Зниження температури повітря у виробничих приміщеннях призводить до зупинки виробництва, що тягне за собою втрати обсягу виробленої продукції.

Використовуючи рециркуляцию аспіраційного повітря, виробник позбавляється не тільки від величезних витрат енергоресурсів на постійне підтримання температури витрачається повітря, але і від необхідності реконструювати свою систему опалення.

Ефективний і якісний повітрообмін в промислових приміщеннях може досягатися тільки шляхом кваліфікованих розрахунків, проектування, підбору обладнання та професійного монтажу всіх необхідних комунікацій.
Тільки комплексне і професійне вирішення завдання вентилювання дозволить уникнути різних втрат і отримати найкращі результати.

Компанія «Крамакс Україна» забезпечує повний комплекс послуг з проектування та продажу систем побутової та промислової вентиляції.

0

Your Cart